• destek@adanafirmalar.com
  • 05531669898

Firma Ekleme Kuralları

Aşağıdaki kurallara uymayan firma sahiplerinin başvurusu kesinlikle kabul edilmemektedir. Lütfen aşağıdaki kurallara uyarak firma başvurusu yapınız.

 

1- Firma adı kısmına resmi firma isminizi ya da unvanınızı yazınız. Onaylama esnasında gerçek iş yeri, firma ya da gerçek şirket olmayan başvurular kabul edilmemektedir.

2- Şirket telefon, adres, faks ve web site bilgilerinini doğru şekilde giriniz. Yanlış adres ve telefon numaralarına sahip firma talepleri kabul edilmemektedir.

3- Harita konumunuzu doğru şekilde işaretleyiniz.

4- Erotik, Pornografik resim ve videolar içeren siteler kabul edilmeyecektir.

5- Aynı adrese aynı isimde firma eklemeye çalışmayın.

6- Firma hakkında kısmını boş bırakmayınız. Firmanız ve sunduğunuz hizmetlerinizi düzgün bir şekilde yazınız.

7- Adana Firmalar, bir backlink sitesi değildir. Dolayısıyla web sitenizin alt sayfalarını ya da aynı sektöre farklı isimde web siteleri eklemeyin. Sadece sitenizin anasayfasını ekleyin. Aksi takdirde firma ekleme başvurunuz onaylanmayacaktır.

Firma rehberi ve firma ekleme ile ilgili diğer sorularınız için bize buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

Türkiye’nin Tüm Firma ve İşletmelerinin Telefon, Adres, Konum ve Diğer Bilgileri adanafirmalar.com ‘da! İşletmenizi Tüm Detaylarıyla Tanıtıyoruz…Türkiye’deki Esnafları Bir Arada Buluşturan Tek Rehber! Adana Firmalar Rehberi

Ücretsiz Rehber, Rehberim, Ücretsiz Firma Rehber, Üctretsiz Firma Rehberi, Firma Rehberim, Ücretsiz Firma Ekle Firma Rehberi, Firma Ekle, Ücretsiz Firma Ekle, Ücretsiz Rehber, Online Firma Rehberi, Ücretsiz Firma Kaydet, Ücretsiz Firmanı Tanıt, Adana Firmaları, Adana, Adana Firma, Adana Firmalar Rehberi, Adana en iyi firma, Adana en çok, en güzel, en iyi, firmalar, adanafirmalar.com