• destek@adanafirmalar.com
  • 05531669898

Koreli Tel Örgü ve Jiletli Tel İmalatı

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
679 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Bülent Girente
  • ADRES: Koreli Jiletli Tel ve Tel Örgü Sanayi İnönü Mh. Sanayi Sitesi 4. Blok No:70 CEYHAN / ADANA
  • TELEFON: 03226131819
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

Kurulduğu ilk günden beri kalite, kontrol ve sağlamlığı ilke edinen firmamız; Çevre Güvenlik Tel Çit sistemleri üzerine üretim yapmaktadır. Dünyadaki ve ülkemizdeki sektörde gelişmeleri ve değişimleri yakından takip edip, sizlerin verdiği destekle yurdun her bir köşesine hizmet vermektedir.

İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. Üretmekte olduğumuz ürünler yüksek malzeme kalitesiyleuzun yıllar deforme olmadan kullanım sağlar. Firmamız faaliyet gösterdiği Tel ve Tel mamulleri üzerine edindiği tecrübeyle uzmanlaşmıştır.

Vizyonumuz

Koreli Tel Olarak Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğun bilincinde, değerlerine sahip, güvenirliliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğindeki öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, ilk akla gelen ve tercih edilen global bir firmadır.

Misyonumuz

Firmamız günümüz İş dünyasında hızla gelişen teknoloji ve rekabet ortamında Kalite Bilincini benimsemiştir. Projelendirme, proje çözümü imalat oluşturma, montaj, kalite, fiyat ve zamanında teslimat en büyük farkımızdır. Teknoloji ve estetiğin birleşiminde güzelliği sunma gayretiyle mekanları hoş hale getirmek şiarımızdır. Tavsiyeleriniz ve sizlerin beğenileri kıvancımızdır

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.