• destek@adanafirmalar.com
  • 05531669898

Reklam Vermek İstiyorum

Banner Reklam ne demektir?
Banner web sitelerinin içerisine yerleştirilen, farklı ebatlarda ve farklı türlerde olabilen online reklam panolarıdır.

Başlıca banner çeşitleri
Flash banner (Hareketli reklamlar), jpeg banner, gif banner, kule banner, dikdörtgen banner, kare banner, pop up banner vb. şeklinde sıralanabilir.

Banner reklam vermenin faydaları nelerdir?
İnternet reklamcılığına ayrılan payın her geçen gün daha da arttığı bilinen bir gerçektir. Çünkü tüketiciler gelişen teknoloji ile birlikte alışveriş alışkanlıklarını değiştirerek online platformlarda yoğunlaştırmaya başladılar. Ülkemizde de, özellikle son birkaç yıldır, trend bu yöne doğru kaymaktadır. Çünkü insanlar internet ortamında aradıkları ürün veya hizmete çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler. Böylece hem araştırma maliyetinden hem de zamandan kazanmış oluyorlar. Tüm bu gerçekler ışığında firmalar artan bir şekilde reklam kalemlerine online reklamcılığı da eklediler. Hatta online reklamcılığa ayrılan bütçenin birkaç yıl içerisinde diğer tüm reklam kanallarını geride bırakacağı belirtilmektedir.

Bir siteye banner reklam vererek o siteden web sitenize ziyaretçi veya müşteri çekebilirsiniz. Üstelik internet reklamcılığı diğer reklam seçenekleri ile kıyaslandığında çok daha ekonomik, hızlı ve etkin sonuçlar vermektedir. Örneğin bir firma piyasaya sürmeyi planladığı bir ürün için slogan arayışında tüketicilerin de fikirlerini alarak yepyeni fikirler üretebilmektedir. Firmalar, yeni ürünlerinin ambalajının nasıl olması gerektiği noktasında tüketici beklentilerini de düzenledikleri online anketler ile çok kısa sürelerde ölçümleyebilmektedirler. Kısacası banner reklamlar ile işletmeniz ister büyük olsun ister küçük olsun reklam hedeflerine çok daha kısa sürelerde çok daha küçük maliyetlerle ulaşır.

Ayrıca banner reklamlarınızda Facebook, Twitter gibi sosyal medya sayfalarınıza web sitelerimizden alacağınız banner reklamlar ile takipçi toplayabilirsiniz.

Firmamız bünyesinde bulunan onlarca web sitesine reklam vererek sizlerde tanıtımlarınızı geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Reklam vermek istediğiniz web sitelerini ve aylık reklam fiyatlarını aşağıda bulabilirsiniz. Reklam banner boyutları 728 x 90, 468 x 60, 160 x 600, 250 x 250, 200 x 200, 336 x 280 şeklinde değişmektedir. Sitede hangi alan reklam vermeye müsait ise o boyutta banner reklam kullanılacaktır.
Banner reklamlar reklam verenler tarafından hazırlanacaktır. Reklam bannerını bizim hazırlamamızı isterseniz bizimle iletişime geçip fiyat alınız.

Web sitelerimizden satın almak istedikleriniz olursa bunun içinde fiyat bilgisi alabilirsiniz.
Teklif almak için bize yazınız.

İletişim için tıklayınız

 

300 X 250 Reklam alanı

 

840 X 100 Reklam alanı

 

 

Türkiye’nin Tüm Firma ve İşletmelerinin Telefon, Adres, Konum ve Diğer Bilgileri adanafirmalar.com ‘da! İşletmenizi Tüm Detaylarıyla Tanıtıyoruz…Türkiye’deki Esnafları Bir Arada Buluşturan Tek Rehber! Adana Firmalar Rehberi

 

Ücretsiz Rehber, Rehberim, Ücretsiz Firma Rehber, Üctretsiz Firma Rehberi, Firma Rehberim, Ücretsiz Firma Ekle Firma Rehberi, Firma Ekle, Ücretsiz Firma Ekle, Ücretsiz Rehber, Online Firma Rehberi, Ücretsiz Firma Kaydet, Ücretsiz Firmanı Tanıt, Adana Firmaları, Adana, Adana Firma, Adana Firmalar Rehberi, Adana en iyi firma, Adana en çok, en güzel, en iyi, firmalar, adanafirmalar.com 2020 Türkiye Firma RehberiEn büyük Firma Rehberifirma adresleriFirma bulma Sitelerifirma ilanfirma ilan eklemefirma kayıt siteleriFirma rehberiFirmalar Rehberionline firma rehberirehber siteSiteler firma rehberiTürkiye Firma Rehberiücretsiz firma rehberi