• destek@adanafirmalar.com
  • 05531669898

Otobüs Güzergahları

Adana Otobüs Saatleri ve Güzergahları

Adana şehir içi otobüs saatleri ve otobüs güzergahları sayfasına hoş geldiniz. Bu sayfada, şehir içi ulaşımı sağlayan Adana belediye otobüsleri ve Adana halk otobüs hatlarını öğrenebilir, bu hatlar üzerindeki duraklar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Toros dağlarının güneyine kurulmuş olan Adana, yapılan son nüfus sayımlarına göre Türkiye’nin en kalabalık 6. şehri olmuştur. Çukurova, Yüreğir, Sarıçam ve Seyhan merkez ilçeleridir. Merkez ilçeleri ile beraber şehrin toplamda 15 farklı ilçesi bulunmaktadır. Verimli topraklara sahip ovaların bulunduğu Adana, aynı zamanda önemli kültür ve ticaret merkezlerinden bir tanesidir.
Adana şehir içi ulaşımları metro, özel halk otobüsleri, belediye otobüsleri ve minibüsler ile sağlanmaktadır. Metro ve şehir içi otobüs hatlarının tamamında ‘Kentkart’ geçerlidir. Adana şehir içi ulaşımı, 100’den fazla otobüs hattı ve 700’den fazla otobüs ile sağlanmaktadır. Otobüslerin kalkış-varış saatleri, güzergahları ve hatlar üzerinde bulunan durak isimleri için aşağıdan aradığınız otobüs hattını seçebilirsiniz. 

 

 

Türkiye’nin Tüm Firma ve İşletmelerinin Telefon, Adres, Konum ve Diğer Bilgileri adanafirmalar.com ‘da! İşletmenizi Tüm Detaylarıyla Tanıtıyoruz…Türkiye’deki Esnafları Bir Arada Buluşturan Tek Rehber! Adana Firmalar Rehberi

 

Ücretsiz Rehber, Rehberim, Ücretsiz Firma Rehber, Üctretsiz Firma Rehberi, Firma Rehberim, Ücretsiz Firma Ekle Firma Rehberi, Firma Ekle, Ücretsiz Firma Ekle, Ücretsiz Rehber, Online Firma Rehberi, Ücretsiz Firma Kaydet, Ücretsiz Firmanı Tanıt, Adana Firmaları, Adana, Adana Firma, Adana Firmalar Rehberi, Adana en iyi firma, Adana en çok, en güzel, en iyi, firmalar, adanafirmalar.com 2020 Türkiye Firma RehberiEn büyük Firma Rehberifirma adresleriFirma bulma Sitelerifirma ilanfirma ilan eklemefirma kayıt siteleriFirma rehberiFirmalar Rehberionline firma rehberirehber siteSiteler firma rehberiTürkiye Firma Rehberiücretsiz firma rehberi