• destek@adanafirmalar.com
  • 05531669898

Reklam Hizmetleri


Sitemizde farklı ebatlarda reklam alanları mevcuttur. Bu alanlarda sitenizin veya firmanıza ait resim,video yada metin reklamlar yayınlayabilirsiniz. Reklam fiyatları için mail atabilir veya burayı tıklayarak formu doldurup sipariş verebilir yada fiyatlara bakarak bilgi edinebilirsiniz.


Aşağıdaki tabloda reklam boyutları ve hangi kısımda durdukları yazmaktadır. Reklam boyutlarına tıklayarak ekranda ne kadar yer kapladığına bakabilirsiniz.

 

468×60   – En üst kısımda logo yanında, bütün sayfalarda çıkar ve en dikkat çekici yerdir.

300×250 – Ana Sayfa Sol Bölüm Kategori üstü, burasıda en dikkat çekici yerlerdendir sadece anasayfada çıkar.

300×250 – Ana Sayfa Sol Bölüm Kategori altı, burasıda ziyaretçinin gözünden kaçamayacağı reklam yeridir ve sadece anasayfa da çıkar.

300×250 – Ana Sayfa Sol Bölüm Popüler firmalar altı, neden sizinde popüler firmanın altında reklamınız olmasın ki ?

300×250 – Ana Sayfa Sol Bölüm en alt, burasıda ziyaretçinin gözünden kaçamayacağı reklam yeridir ve sadece anasayfa da çıkar.

840×100 – Ana sayfa sağ bölüm manşet üstü, burada reklam veripte ziyaretçinin görmemesi milyonda 1 sanırım 🙂

840×100 – Ana sayfa Gold firmalar altı, insanlar gold firmalara bakarken neden birden sizin reklamınızı görmesin ki ?

840×100 – Ana sayfa Normal firmalar altı, ön plana çıkmanın tam zamanı

840×100 – Ana sayfada son güncellenen firmalar üstü

840×100 – Ana sayfada fuar ve etkinlikler bölümünün altı

 

İLETİŞİM>> adanafirmalar@gmail.com

Telefon & Whatsapp >>  0 553 166 98 98

 

 

Türkiye’nin Tüm Firma ve İşletmelerinin Telefon, Adres, Konum ve Diğer Bilgileri adanafirmalar.com ‘da! İşletmenizi Tüm Detaylarıyla Tanıtıyoruz…Türkiye’deki Esnafları Bir Arada Buluşturan Tek Rehber! Adana Firmalar Rehberi

 

Ücretsiz Rehber, Rehberim, Ücretsiz Firma Rehber, Üctretsiz Firma Rehberi, Firma Rehberim, Ücretsiz Firma Ekle Firma Rehberi, Firma Ekle, Ücretsiz Firma Ekle, Ücretsiz Rehber, Online Firma Rehberi, Ücretsiz Firma Kaydet, Ücretsiz Firmanı Tanıt, Adana Firmaları, Adana, Adana Firma, Adana Firmalar Rehberi, Adana en iyi firma, Adana en çok, en güzel, en iyi, firmalar, adanafirmalar.com 2020 Türkiye Firma RehberiEn büyük Firma Rehberifirma adresleriFirma bulma Sitelerifirma ilanfirma ilan eklemefirma kayıt siteleriFirma rehberiFirmalar Rehberionline firma rehberirehber siteSiteler firma rehberiTürkiye Firma Rehberiücretsiz firma rehberi